pumpuru dzimtas ģērbonis
Sveiki atvykę!

       "Galvodamas apie įmonės atidarymą, žinojau, kad noriu pagaminti ir Latvijos rinkai pasiūlyti ypatingą ir kokybišką alų. Vadinasi, alus turi būti verdamas tik iš klasikinių žaliavų, išpilstytas į stiklinius butelius, kurie nepakenktų alaus kokybei, nei skoniui ir liudijantis pagarbą pagamintai produkcijai.
       Šiandien, po 22 plėtros metų, su malonumu galiu pasakyti, kad man pavyko, nes kiekvieną mėnesį ir kasmet gaunu naujų pasiūlymų dėl bendradarbiavimo ne tik iš vietinių klientų, kas žinoma džiugina, bet ir iš užsieniečių. Vadinasi, man pavyko sukurti ir rasti tokius alaus kokybės ir skonio niuansus, kurie patinka vartotojams ne tik vietinėje rinkoje.
       Kodėl alus „Užavas“ laikomas tokiu alumi Venspilyje? Gimiau Ventspilyje, Kuržemėje, ten paleidau vaikystę ir užaugau, todėl mano, kaip alaus daryklos „Užavas“ steigėjo ir savininko, sąmonėje Venstpilis ir artimiausias Užavas valsčius tiesiogiai susiję.
Pradedant alaus gamybą, žodis „Užava“ Latvijoje buvo mažai kam žinomas.  Šiandien didžiuodamasis galiu pasakyti, kad rinkoje pasirodžius „Užavas“ alui (pavadinimas buvo duotas Užavas valasčiau garbei), žmonės taip pat sužinojo apie Užavą, todėl nori daugiau keliauti po vakarinę Latvijos dalį - po šį gražų Baltijos jūros regioną.
       Mane džiugina, kad alus „Užavas“, iš tiesų, patinka žmonėms ir jie mielai renkasi Latvijos tautos rankų pagamintą produkciją. Norėčiau padėkoti visiems alaus daryklos „Užavas“ darbuotojams už sąžiningą požiūrį į savo darbą. Man kaip savininkui - pasitenkinimas nuveiktu darbu jausmas, teikiantis energijos ir motyvacijos dirbti geriau ir geriau. Manau, kad mano sėkmės istorijoje esminę vietą užima ne tik nacionalinės mūsų šalies tradicijos, bet ir natūralaus produkto savybės - „Užavas“ alus gaminamas be cheminių priedų ir nepasterizuojamas.
       Dėl kokybės pastovumo ir, žinoma, mūsų alaus mėgėjų paramos, galime žengti pirmyn ir augti plečiant gamybą. Šia prasme, tai lemia ne tik ekonominės, bet filosofinės priežastys, nes stovint vietoje, sustoja vystymasis. To nenoriu nei aš, kaip verslininkas, nei įmonės darbuotojai. Kiekvienas kitas žingsnis nukreipia mus į ateitį. Prieš žengiant šį žingsnį, svarbiausia, pagalvoti ir įvertinti, ką norime pasiekti, bet nenustoti, ir tada pasieksime užsibrėžtus tikslus ir mus lydės sėkmė. "

Uldis Pumpurs