pumpuru dzimtas ģērbonis
Tere tulemast!

       "Mõeldes ettevõte asutamisest, teadsin, et soovin toota ja pakkuda Läti turule erilist ja kvaliteetset õlut. See tähendab, et õlu peab olema toodetud ainult klassikalistest toorainetest, villitud klaaspudelitesse, kuna see ei mõjuta õlle kvaliteeti ja maitset, ja teeks au valmistoodangule.
       Nüüd, pärast 22 aasta kasvu, tõden rõõmuga, et see on õnnestunud, sest igas kuus saadakse uusi koostööpakkumisi mitte ainult kohalikelt, mis kindlasti rõõmustab, vaid ka välisriikide klientidelt. See tähendab, et õnnestus luua ja leida selline õlu ja maitsenüanss, mis ei meeldi ainult kohalikule turule.
       Miks on Užava õlu ka Ventspilsi linna õlu? Olen sündinud Ventspilsis, Kuramaal, kus veetsin oma lapsepõlve ja kasvasin üles, sellepärast on minu kui Užava õlletehase omaniku ja asutaja arusaamises Ventspilsi linn ja selle juures asuv Užava vald tihedalt seotud.
Meie õlletootmise algusjärgus oli nimi  „Užava” Lätis üsna vähe tuntud. Tänapäeval saan uhkusega öelda, et seoses „Užava” õlle turule ilmumisega (nimi on saadud Užava valla nimest), on inimesed tutvunud ka Užavaga, seega soovitakse rohkem reisida ka Läti lääneosa, Balti mere ilusa ranniku poole.
       Rõõmustab see, et „Užava” õlu tõesti maitseb inimestele ja nad soovivad nautida läti rahva kätega toodetud toodet. Tahan väga tänada Užava õlletehases töötavat personali ausa suhtumise eest oma töösse. Omanikuna tunnen tehtud tööst rahulolu, mis annab energiat ja stiimuli töötada üha paremini. Arvan, et selles eduloos on oluline tähendus nii meie maa rahvuslikel traditsioonidel kui ka toote looduslikel omadustel – Užava õlut tehakse ilma keemiliste lisanditeta ja pastöriseerimata.
       Tänu kvaliteedi kestvusele ja muidugi meie õlleaustajate toetusele saame liikuda edasi, areneda, näiteks tehast laiendades. Sellel ei ole mitte ainult majanduslik, vaid ka filosoofiline põhjendus, sest astumata sammu edasi areng peatub ja seda ei soovi mina kui ettevõtja ega ettevõtte töötajad. Iga järgmine samm juhib meid tulevikku, peamine on kõigepealt astuda samm, mõelda ja hinnata seda, mida soovid saavutada, kuid mitte peatuda, siis viib see uute eesmärkide saavutamisele ja edule."

Uldis Pumpurs